Maak kennis met ZENZ Onderwijsmanager Sidsel - Deel 2

Onze experts spelen een grote rol in het feit dat ZENZ toonaangevend is in de duurzame schoonheidsindustrie. Daarom zullen we ons team van toegewijde experts voorstellen in een reeks blogposts. Je leert meer over onze experts, waarom zij experts zijn in hun vakgebied en hoe zij vakkennis opdoen. Daarnaast lees je hoe ZENZ kennis inzet, wanneer wij nieuwe producten ontwikkelen, behandelingen doen in onze salons en nieuwe kappers opleiden. Het allerbelangrijkste is hoe ons team van experts de visie van ZENZ op een duurzamere schoonheidsindustrie helpt promoten. Ons team van experts bestaat uit oprichtster Anne-Sophie Skjødt-Villumsen, onderwijsmanager Sidsel Riisberg, extensie-expert Rebekka Olsen en visagiste Kasia Szefler-balaban.

In deze blogpost stellen wij Onderwijsmanager Sidsel graag voor. Hier kun je lezen over het pad dat Sidsel heeft afgelegd van kapper naar onderwijsmanager en manager van ZENZ Nørrebrogade in Kopenhagen, waarom zij een expert is en hoe zij haar vakkennis actueel en relevant houdt.

Van A-kapperstylist in Londen tot Education Manager bij ZENZ

Sidsel ging in 2009 in de leer bij ZENZ en ontwikkelde zich al snel tot een zeer vakkundige kapper. Sidsel ontving een bronzen medaille voor haar stage-test, waarna ze een paar jaar als kapper werkte voordat ze naar Londen verhuisde om banen als visagiste en kapperstylist te doen, zoals fotoshoots voor verschillende beroemdheden uit de A-lijst. Sidsel had veel last van hoofdpijn en dacht destijds dat dit waarschijnlijk kwam omdat ze veel op haar bord had. Ze verhuisde terug naar Denemarken en begon opnieuw bij ZENZ, waar Sidsel ook haar stage deed. Ze ontdekte al snel dat haar hoofdpijn afnam nadat ze terugkeerde naar een niet-chemische kapper. Sidsel zette haar grote vooruitgang voort bij ZENZ en werd vervolgens gepromoveerd tot hoofd onderwijzer. Sidsel geeft haar wijsheid en ervaring door aan distributeurs, leidt ZENZ groenkappers op en geeft knip- en kleurcursussen. Daarnaast is Sidsel hoofd van de ZENZ salon op Nørrebrogade.

 

Een werkleven zonder chemicaliën

Nadat Sidsel van haar lijden, als gevolg van haar vroegere met chemicaliën gevulde werkleven, verlost was, heeft duurzaamheid een enorme impact gehad op haar dagelijkse en werk leven.

Om haar duurzame kennis actueel te houden volgt Sidsel regelmatig cursussen over hoe ZENZ salons binnen duurzame richtlijnen hun werk kunnen uitvoeren. Daarnaast is Sidsel zeer proactief in het opdoen van nieuwe kennis, omdat ze op de hoogte moet blijven van de laatste onderzoeken naar hoe het kappersvak gezonder en duurzamer kan worden gemaakt. Bij kniptechnieken zijn Sidsels favoriete methoden meestal het absorberen van kennis van andere kappers, het vinden van inspirerende video's of foto's op sociale media en op straat. Sidsels ervaring als kapperstyliste in Londen leerde haar om in het hoofd van een ontwerper te kruipen en dit in een kapsel te kunnen reproduceren. Deze ervaring heeft Sidsel geleerd hoe ze een specifieke periode of trend in een kapsel kan verwerken. Daarnaast volgt Sidsel diverse kapperstechnische cursussen, om haar vaardigheden voortdurend te verbeteren en haar vak te verfijnen. Op het gebied van natuurlijke haarkleuring maken Anne-Sophie en Sidsel gebruik van elkaar, door hun ervaring en kennis te combineren.

Sidsel's favoriete ZENZ-product en -behandeling

Sidsel houdt van ZENZ Styling Paste no. 6, omdat het goede ingrediënten bevat, het in de meeste haartypes te gebruiken is en een mooie finish geeft aan je haar. Het is ook makkelijk om mee te werken. De favoriete behandeling van Sidsel is een oliebehandeling met ZENZ Deep Wood Oil Treatment no. 99.

"Tijdens de behandeling krijg je een hoofdhuidmassage, waarbij je ook de prachtige olie ruikt - het is een pure luxe spa-ervaring", zegt Sidsel.

Een van de redenen waarom Sidsel van de Oil Treatment houdt, is omdat het vooral goed is als je problemen hebt met je hoofdhuid of jezelf gewoon wilt verwennen. Sidsel lijdt aan psoriasis, waarbij een Deep Wood Oil Treatment een zeer positief effect heeft op haar huidconditie. De Oil Treatment verzacht onder andere de psoriasis en voorkomt dat haar hoofdhuid gaat jeuken. Sidsel houdt ook van de behandelingen die een klant aan de spiegel blijft kleven, omdat ze zo blij en tevreden zijn met hun nieuwe kapsel.

ZENZ Uddannelsesleder Sidsel

Lees Ontmoet onze experts - Deel 1 hier , over ZENZ-oprichter Anne-Sophie.

Laat een reactie achter

Alle reacties worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd