Maak kennis met ZENZ-oprichter Anne-Sophie - Deel 1

Onze experts spelen een grote rol in het feit dat ZENZ toonaangevend is in de duurzame schoonheidsindustrie. Daarom zullen we ons team van toegewijde experts voorstellen in een reeks blogposts. Je leert meer over onze experts, waarom zij experts zijn in hun vakgebied en hoe zij vakkennis opdoen. Daarnaast lees je hoe wij bij ZENZ onze kennis gebruiken bij het ontwikkelen van nieuwe producten, het uitvoeren van behandelingen in onze salons en het opleiden van nieuwe kappers. Het allerbelangrijkste is hoe ons team van experts de visie van ZENZ op een duurzamere schoonheidsindustrie helpt promoten. Ons team van experts bestaat uit oprichtster Anne-Sophie Skjødt-Villumsen, hoofd onderwijzer Sidsel Riisberg, extensie-expert Rebekka Olsen en visagiste Kasia Szefler-balaban.

De eerste expert die we graag voorstellen is oprichtster Anne-Sophie Skjødt Willumsen. Hier kun je lezen over het traject dat Anne-Sophie heeft afgelegd om ZENZ op te richten, waarom zij een expert is en hoe zij haar vakkennis up-to-date houdt.

Anne-Sophie's weg van stagiaire kapper tot oprichter van ZENZ

Anne-Sophie wist al sinds ze in groep 5 zat dat ze kapper wilde worden. Ze raakte geïnspireerd toen ze mee mocht gaan werken met haar vader, die bij DR werkte, en maakte kennis met het werk van kappers en stylisten. Anne-Sophie studeerde voor kapper en volgde een stage, waar ze een allergie voor chemicaliën ontwikkelde, wat onmiskenbaar deel uitmaakte van het dagelijks leven als kapper. Na 10 jaar te hebben gewerkt als getrainde kapper nam Anne-Sophie een grote beslissing en ging ze te werk als freelancer, toen is ze haar eigen producten gaan mixen omdat ze niet met chemicaliën wilde werken, maar uitsluitend met natuurlijke ingrediënten. Anne-Sophie realiseerde zich al snel dat er een grote vraag was naar een groenere kapper die ook vriendelijke producten gebruikt, en dit is wat ZENZ vandaag de dag nog steeds doet, we zetten ons in voor een gezondere en duurzamere schoonheidsindustrie.

Het kappersvak draait voor Anne-Sophie om duurzaamheid en precisie

“Met handwerkvakken kun je altijd leren en wijzer worden. Je kunt altijd nieuwe dingen leren. Je kunt altijd beter worden. Ik vind het geweldig dat je elke dag je best doet. zegt oprichtster Anne-Sophie Skjødt Willumsen vol passie.

Het dagelijkse leven van Anne-Sophie bestaat uit het knippen en kleuren van klanten en het lesgeven in het kappersvak. Er is een terugkerend thema in alles wat Anne-Sophie doet: duurzaamheid. Ze maakt er een deugd van om op de hoogte te blijven van de nieuwste kennis op het gebied van certificeringen en nieuwe duurzame technologie. Dit doet ze door op zoek te gaan naar nieuw onderzoek naar duurzame schoonheid. Anne-Sophie neemt ook deel aan verschillende certificeringscursussen, om de laatste up-to-date kennis op te doen over de verschillende certificeringen waarmee ZENZ-producten zijn gelabeld.

“Het is heel belangrijk om als kapper in gedachten te houden dat je naar elke knipbeurt moet gaan met de instelling dat dit het beste kapsel ooit gaat worden. De klant moet weglopen van ZENZ en zich absoluut mooi voelen. Je bent niet beter dan je laatste knipbeurt. zegt Anne-Sophie.

Om een ​​nog betere kapper te worden, volgt Anne-Sophie knipcursussen en conferenties over de hele wereld. Anne-Sophie heeft veel kennis over niet-chemische haarkleuring omdat ze al zoveel jaren werkt met natuurlijke Henna haarkleuring. Er zijn niet veel kappers die zoveel kennis en ervaring op het gebied van Henna haarkleuring hebben als Anne-Sophie.

Anne-Sophie's favoriete ZENZ producten en behandelingen 

Anne-Sophie is groot fan van de biologische oliën van ZENZ. Anne-Sophie vindt het geweldig dat de oliën multifunctioneel zijn en voor verschillende aspecten kunnen worden gebruikt. Ze gebruikt ze voor van alles, voor het gorgelen in haar mond tot het reinigen van haar huid, het geven van extra hydratatie aan haar gezichtscrème of hoofdhuid - ze gebruikt de olie zelfs in Henna-haarkleuring. "Er is geen plek waar ik geen ZENZ-oliën gebruik", zegt Anne-Sophie. Anne-Sophie houdt van haarbehandelingen en behandelingen waarbij je tegelijkertijd een voetenbad en een haarbehandeling krijgt, dit biedt elke ZENZ-kapper aan omdat ze graag iets bijzonders doen voor hun klanten. Daarnaast houdt Anne-Sophie ervan om zich bezig te houden met haarkleuring en het mixen van verschillende kleuren om een ​​klant gezonder en mooier haar te geven.

Anne-Sophie is een van onze experts die ZENZ voortdurend beter en slimmer maakt, zodat we onze missie van een gezondere en duurzamere schoonheidsindustrie kunnen verwezenlijken.

ZENZ grundlægger Anne-Sophie

Lees hier Ontmoet onze experts - deel 2 , over onze andere deskundige onderwijsmanager Sidsel Riisberg.

Laat een reactie achter

Alle reacties worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd